JEAN LEON Vīna vakariņas05.04.2018

BIBLIOTĒKA No1 Restorāns aicina Jūs uz izcilā spāņu vīna nama JEAN LEON, iedvesmotām vīna vakariņām. Vakara gaitā viesi tiks lutināti ar īpašu 5 kārtu ēdienkarti, kas tiks papildināta ar piemeklētiem vīniem no Jean Leon vīna nama. Stāstos par vīnu dalīsies someljē Ivo Orlovs un vīna nama pārstāve Anna Manchon Montserrat.

Champagne Night 201801.12.2017

„BIBLIOTĒKA No1 Restorāns” aicina Jauno 2018.gadu sagaidīt dzirkstoši greznā svētku atmosfēr, baudot īpaši šim vakaram veltītu 6 kārtu Gourmet ēdienkarti un ēdieniem pieskaņotu PIPER-HEIDSIECK šampaniešu izlasi.

Šampanietis13.06.2016

BIBLIOTĒKA No1 Restorāns piedāvā šampanieša karti, kurā iekļauti lieliski Špampaņas baltie, rozā un vintage šampanieši. Vairāku gadu garumā uzkrāto zināšanu iedvesmoti, esam apkopojuši, mūsuprāt, labākos šampaniešus par godu mūsu viesu izcilajai gaumei un zināšanām.

Even more champagne20.05.2016

Aicinām svinēt  BIBLIOTĒKA No1 Restorāns izcilās šampanieša kartes ienākšanu restorāna izsmalcinātajā garšu bibliotēkā!

Esiet laipni aicināti mīlestības svētkus atzīmēt "BIBLIOTĒKA №1Restorāns"

Visu mīlētāju dienā, 14.februārī, īpaša, Valentīndienai veltīta, šefpavāra Māra Jansona versija par mīlestību- 5 kārtu gourmet ēdienkarte...

Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā 201526.01.2016

Trešo gadu pēc kārtas „BIBLIOTĒKA No.1 restorāns” restorānu topā „Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā 2015” ieņem godpilno 2.vietu. starp labākajiem Latvijas restorāniem. Restorānus vērtēja kompetenta šefpavāru žūriju no ārvalstīm, kuru veidoja 14 pieredzējuši profesionāļi no Vācijas, Zviedrijas, Igaunijas, Dānijas, Šveices, Somijas un Norvēģijas, no kuriem liela daļa Michelin godalgotu restorānu šefpavāri.

Svētku Pusdienas uzņēmuma kolektīvam10.12.2015

Aicinām Jūsu profesionālās uzvaras atzīmēt pie mums – pusdienas ar kolēģiem svinīgā svētku gaisotnē, pateicības vārdi par veiksmīgu, kopā aizvadītu gadu – tas ir brīnišķīgs veids, kā pateikt PALDIES gada noslēgumā!

Hennessy Gourmet night08.12.2015

„BIBLIOTĒKA No1 Restorāns” aicina Jauno 2016.gadu sagaidīt pašā Rīgas centrā – greznā restorānā ar svinīgu un īpašu svētku atmosfēru, no kura paveras skats uz pilsētas skaistāko parku Vērmanes dārzu. Vakara gaitā viesus lutināsim ar neaizmirstamu garšu buķeti - šefpavāra Māra Jansona svētku ēdienkarti, ko papildinās ēdieniem pieskaņota ekskluzīva dzērienu karte ar HENNESSY konjaku izlasi un gardi konjaka kokteiļi.

Svētdienu vēlās brokastis20.11.2017

Esiet laipni aicināti svētdienu vēlās brokastis baudīt draugu un tuvinieku lokā pie mums - īpaši skaistā brīvdienu atmosfērā.

Brokastīs iekļauts plašs dažādu uzkodu, salātu, desertu klāsts, kas pagatavoti no sezonāliem un  augstvērtīgiem produktiem, un glāze izcilā De Venoge šampānieša. Vēlo brokastu cena 35EUR/pers. Galdiņa rezervācijas pieņemam: rezervacija@restoransbiblioteka.lv, tālr. +371 20225000 vai uz vietas pie mums restorānā Tērbatas ielā 2.

Apbalvojumi